The Originals Roleplay
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Niklaus Mikaelson

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 24
Join date : 2018-02-01

PostSubject: Niklaus Mikaelson   Mon Feb 05, 2018 8:01 pm

 


Hráč: Ema
Rasa: Původní hybrid
Vek: Přes tisíc let
Zamestnanie: Bez zaměstnání
Povaha: Klaus je velmi paranoidní a pomstychtivý. Za svým cílem jde často i přes mrtvoli, většinou mu je jedno, komu přitom ublíží. Nemá rád, když se s ním snaží někdo manipulovat a nebo mu říká, co má dělat. Také nesnese zradu a nikdy se to neobejde bez trestu. Na druhou stranu svou rodinu miluje, i když lásku jim často dokazuje dost zvláštním způsobem. Drží se slibu, který si před tisíci lety se sourozenci dali. Také má velmi rád umění, malování a kreslení především a nepohrdne dobrým alkoholem.
Minulosť: Niklaus se narodil v desátém století mocné čarodějce Esther a vlkodlakovi Anselovi. Svého biologického otce nikdy nepoznal a byl vychováván Estheřiným mužem Mikaelem. Mikael ho od děctví týral, a tak se stal jediným člověkem, kterého se Klaus bojí. Omylem zavinil smrt svého mladšího bratra, díky čemuž se z nich nakonec stali za pomocí Estheřiny magie první upíři. S prvním zabití bylo odhaleno, že je z části vlkodlak, a tak byla jeho kletba svázaná. Po staletí se sourozenci před Mikaelem utíkal.
Prítomnosť: Až do teď žil v Mystic Falls, dostala se k němu ovšem informace, že proti němu New Orleanské čarodějky něco chystají. Vydal se tedy do New Orleasn, kde zjistil, že dívka, se kterou strávil jednu noc, čeká jeho dítě. Nejprve tomu nevěřil, ale později si pravdu přeci jen připustil. Nyní se snaží ochránit těhotnou dívku, získat zpět moc nad New Orleans a udělat z tohoto města bezpečné království pro jeho nenarozené dítě.
Back to top Go down
View user profile http://theoriginalsrpg.board-directory.net
 
Niklaus Mikaelson
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gotta catch em all [Hiro, Niklaus, Mary]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Originals RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Jump to: